Laptopy, palmtopy…

///Laptopy, palmtopy…

Laptopy, palmtopy…

W ostatnim czasie sporo zamieszania na rynku nowinek technicznych wywołały palmtopy. To bardzo mały, przenośny komputer osobisty, obsługiwany za pomocą specjalnego rysika, gdyż wyposażone zostały w ekran dotykowy. Czy swoją popularnością przebiją laptopy? Czas pokaże.

Laptopy zdążyły wypracować sobie renomę wśród użytkowników i choć w starciu z palmtopem pozostają w tyle choćby w kwestii gabarytów, to jednak wciąż mają masę zwolenników. Czym różnią się laptopy od palmtopów? Jak już wspomniałem palmtop jest dużo mniejszy, dzięki czemu możemy nosić go przy sobie, chciażby w kieszeni i mieć do niego dostęp niemal w każdej sytuacji.

Świetnie sprawdza się również podczas podróży pociągiem. Bez problemu możemy obejrzeć na nim film czy dzięki dostępowi do internetu sprawdzić pocztę elektroniczną. Gorzej wygląda kwestia grania na palmtopach i tutaj bezsprzecznie prym wiodą laptopy. Te ostatnie są również dużo wygodniejsze ze względu na większy ekran, klawiaturę oraz touchpad. Podsumowując wszystko zależy do czego potrzebny nam dany sprzęt i nad tym przede wszystkim musimy się zastanowić, decydując się na zakup komputera.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
By |2017-04-27T23:47:12+00:0006 maja 2012|Inne|Możliwość komentowania Laptopy, palmtopy… została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.